Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Category archive: MOLIA Kolekcja Boże Narodzenie

WZÓR 01 – OŚNIEŻONA BOMBKA

Ośnieżona bombka to wzór, który zachwyca bogactwem detali. Koronkowa kompozycja z różnorodnych płatków śniegu. Laserowi trochę czasu zajmuje cięcie, ale efekt jest tego warty, prawda?

Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

WZÓR 02 – CHOINKA 3D

Wyjątkowy w formie projekt – choinka została tak wycięta, aby prezentowała się w formie trójwymiarowej. Ta kartka na pewno zwróci na siebie uwagę! A gdy dobierzemy kontrastowe kolory papieru okładki i wkładki, efekt murowany 🙂

Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

WZÓR 03 – SANIE Z RENIFEREM

Ho, ho ho … przybywamy z prezentami! Ten wzór spodoba się nie tylko Waszym kontrahentom, ale także ich rodzinom a szczególnie dzieciom. Renifer ciągnący sanie z upominkami chwyta za serca i wywołuje uśmiech – gwarantujemy!

Biznesowe kartki świąteczne stanowią istotny wyraz pamięci, sygnał zainteresowania kontynuowaniem prowadzonych wspólnie działań, ale i nierzadko służą do okazania szacunku, podziękowań dla partnerów, z którymi na co dzień pracujesz. Pamiętajmy, że niezależnie od branży, w której działacie, kartka świadczy o stylu prowadzenia przez Was biznesu i jest niezwykłym nośnikiem reklamy.

WZÓR 04 – STYLOWA CHOINKA

Bożonarodzeniowa choinka stylizowana tradycyjnie – ornamentem z gwiazdek oraz zawijasów. Proponujemy wybór papieru na okładkę spośród piętnastu pięknych, perłowych kolorów.

WZÓR 05 – GWIAZDA BETLEJEMSKA

Propozycja naprawdę wyjątkowa. Dla tych marek, których barwy firmowe to dwa kolory. Zamawiając kartkę, nie musicie wybierać, który kolor ma pojawić się jako okładka. Jeden z nich może być barwą kartki a drugi wieńca z gwiazd betlejemskich, dowiązanego do niej wstążeczką. Jako przykłady zestawienia zielono-czerwone i granatowo-złote. Dobry pomysł? 🙂

06 – WITRAŻ Z ANIOŁEM

Sielsko, anielsko. Wzór dla marki prestiżowej, której klieci cenią elegancję, jakość i niepowtarzalność. Szczególnie pięknie się prezentuje wycięty z jednego z trzech odcieni złotego, perłowego papieru, którymi dysponujemy. Wysłanie kartki wykonanej z papieru, włożonej do koperty z naklejonym znaczkiem, z życzeniami wewnątrz własnoręcznie podpisanymi pokazuje klientom, że o nich pamiętamy i cenimy, jako wartościowych partnerów.

WZÓR 07 – PREZENTOWA CHOINKA

„Prezentowa choinka” to unikalny design dla artystów w swoim fachu! Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

WZÓR 08 – BOMBKA Z KOKARDĄ

Motyw fantastycznie się komponujący ze znakami firmowymi opartymi na kształcie koła. Kto posiada „okrągłe” logo?

WZÓR 09 – ZIMOWY LAS 3D

Krajobraz ośnieżonego zimowego lasu budzi nostalgię … a zaprezentowany w postaci trójwymiarowej wyróżnia się! Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

WZÓR 10 – DWIE BOMBKI

Na specjalne zamówienie dostępna jest wersja wzoru z ręcznie wiązanymi wstążeczkami. A dlaczego warto zainwestować w produkty Molia Design? Jeden z powodów to „Wybór kolorystyki” – zgodnie z życzeniem Klienta zapewniamy zestawienia kolorystyczne, które będą odzwierciedlać standardowe barwy firmy. Czereśnia z limonką, kolor pustynnego piasku z głębią oceanu, czy wyrafinowana klasyka perłowej czerni i złota? Podejmujemy się każdego wyzwania, ponieważ wiemy, jak ważne jest zachowanie spójnego wizerunku firmy.

MENU