Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Nasi klienci

Współpraca to nie tylko relacje biznesowe, to także osobiste zaangażowanie w projekty. Nasza współpraca zaowocowała stworzeniem kompleksowego wizerunku marki Elektro-Moc. Polecamy studio MOFORM firmom poszukującym solidnego, terminowego partnera – specjalisty w dziedzinie identyfikacji wizualnej.

Elektro-Moc

Elektro-Moc

Bartłomiej Drapała, właściciel

MOFORM to nie firma, to ludzie i swoich klientów traktują po ludzku. Pełne wsparcie, które otrzymałem, a do tego profesjonalizm i podejście do biznesu, które mnie zachwyciło. Z tego powodu polecam z czystym sercem.

CEO Solutions

CEO Solutions

Grzegorz Frątczak, partner, ekspert w CEO Solutions

Z pełną satysfakcją możemy stwierdzić, że oferowane przez firmę MOFORM usługi stoją na wysokim, profesjonalnym poziomie i spełniają z nawiązką nasze wymagania. Zamówienia są realizowane w krótkich terminach. W naszej opinii MOFORM jest pewnym i godnym polecenia partnerem. Oprócz doświadczenia zawodowego i konkurencyjnych cen personel firmy cechuje się uprzejmą i kompetentną obsługą.

JM Display

JM Display

Jan Łubko, właściciel

Rekomenduję współpracę z Moform jako bardzo rzetelną oraz szybko działającą firmę. Pani projektująca wizytówkę okazała się osobą o olbrzymiej kreatywności przejawiającej się w różnorodności proponowanych wariantów projektów. Polecam!

Smart-Logic

Smart-Logic

Sławomir Pytlik, właściciel

Z przyjemnością polecamy studio MOFORM, które zaprojektowało dla nas system identyfikacji wizualnej. Nasza współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Studio MOFORM jest firmą, którą za zaangażowanie, kreatywność i terminowość bez namysłu mogę polecić.

Abaqus Sp. z o.o.

Abaqus Sp. z o.o.

Aleksandra Wewiór-Met, prezes zarządu
MENU