Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Nasi klienci

Prowadząc firmę związaną z video marketingiem, podjąłem współpracę z firmą MOFORM i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Profesjonalne podejście do projektów, miła atmosfera i szybki kontakt (co jest kluczowe). Uczciwe 5/5!

Agencja GRIP

Agencja GRIP

Michał Krotky, CEO

Pracuję ze studiem MOFORM już od kilku lat. Wszystkie materiały są świetnie dopracowane pod kątem jednolitego wizerunku firmy. Gorąco polecam usługi tej firmy.

Valla Group

Valla Group

Marcin Ćwirko, Dyrektor Zarządzający

Współpraca z Małgosią – studio MOFORM to prawdziwa przyjemność. Projekt dostałam szybko, dostosowany do moich potrzeb, wszystkie uwagi zostały w nim uwzględnione + Małgosia podpowiadała jakich rozwiązań użyć, żebym była bardziej zadowolona. Cóż chcieć więcej?

PROmedialna

PROmedialna

Monika Dudziak, właściciel

Szczerze polecam panią Gosię i studio MOFORM! Nie spotkałem lepszego grafika. 100% profesjonalizm, miły kontakt, świetne grafiki – 10/10

Dawid Kamiński

Dawid Kamiński

Radny Rady Miasta Katowice

Miałam przyjemność pracować ze Studiem Moform kilkukrotnie w ostatnich 3 latach i zawsze byłam bardzo zadowolona z efektów współpracy. Gosia to otwartość na nowe wyzwania, profesjonalne i nieskomplikowane podejście do klienta, czysty, elegancki i przemyślany design, dostarczony zawsze w najwyższej jakości plikach. Ktokolwiek pracował z projektantami wie, że taka kombinacja jest rzadkością.

Studio93

Studio93

Magdalena Chiaravalloti, właściciel

Właśnie po raz kolejny korzystałam z usług Studia Moform – rewelacja. Grafiki nowoczesne, zawsze pomocni, obsługa fenomenalna – jak coś ma być na wczoraj, to jest na wczoraj !! więcej takich firm proszę !!

Rzemyk Travel

Rzemyk Travel

Karina Rzemyk-Orzełek, manager biura podróży

Pełen profesjonalizm i ekspresowe wykonanie. Czego sobie nie wymyślę, wszystko jest wykonane w ekspresowym tempie. Wszystkie projekty wykonane perfekcyjnie i z ogromną pomocą przy druku. Polecam każdemu, kto nie ma czasu na kopanie się ze „specjalistami”. Fantastyczna współpraca i z każdy kolejnym projektem rozumiemy się jeszcze lepiej.

BrowXenna Polska

BrowXenna Polska

Anna Kołodziejska, CEO

Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa, niesamowite pomysły. Studio Moform bardzo szybko realizuje wszystkie zlecenia. Polecam!

MakaMaka s.c.

MakaMaka s.c.

Jolanta Pasławska, Dyrektor Zarządzający

Bardzo dobra współpraca, szybko, profesjonalne i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim współpracę z Moform. Jeżeli cenisz bezpośredni kontakt i efektywne rozwiązania bez zbędnych formalności polecam tym bardziej 🙂

Glashaus Sp. z o.o.

Glashaus Sp. z o.o.

Bartosz Podgórski, Prezes Zarządu

Współpracę ze studio MOFORM polecam z pełnym przekonaniem – ze względu na profesjonalizm, dbałość o szczegóły i dopasowywanie się do naszych potrzeb. Cenię też naszą współpracę za atmosferę pracy, kreatywność i terminowość realizacji projektów graficznych oraz ich druk zawsze na czas!

Top Support Sp. z o.o.

Top Support Sp. z o.o.

Tomasz Lemański, Prezes Zarządu
MENU