Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Studio MOFORM specjalizuje się w kreacji identyfikacji wizualnej. Aby zbudować silną, spójną markę Klienta, współpracujemy w tym zakresie z solidnymi, sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Wspierają nas również przedsiębiorcy prowadzący firmy z innych branż, których z pełnym zaufaniem chcemy polecić.

 

partner_doodlewolf

W Doodle Wolf zajmujemy się tworzeniem doodle video. To forma animacji, w której na białym tle widać dłoń rysującą kolejne obrazy. Badania na rynkach zagranicznych wykazują, że doodle video są 4 razy skuteczniejsze niż zwykłe video i aż o 800% bardziej angażujące niż słowo pisane. Dlaczego? To ludzka ciekawość – chcemy wiedzieć jak finalnie będzie wyglądał rysowany właśnie obraz. I następny. I… To co chcesz żeby Ci narysować?

partner_classic-group

Chcemy być managerami przyszłości, którzy dostrzegając potrzeby potrafią mieć pomysł na ich zaspakajanie. Grupa profesjonalistów, do której należą wykonawcy, producenci, bezpośredni importerzy ma nieograniczone możliwości, które dedykuje swoim partnerom biznesowym. Kompromis i dążenie do wspólnego celu daje nam szansę na sukces. Nim się dzielimy i on nas łączy…

studio rendart – dla nas wizualizacje to nie tylko piękne, fotorealistyczne obrazy, ale przede wszystkim narzędzia marketingowe i sprzedażowe. Dzięki wizualizacjom jeszcze na etapie budowy można promować inwestycję budowlaną i tym samym zapewnić jej pewniejszy sukces. A produkty zaprezentować w róźnych wirtualnych sceneriach, oszczędzając przy tym na kosztach budowania wnętrz czy przekrajania produktu.

partner_3apl

Zespół 3a.pl tworzą ludzie zafascynowani możliwościami Internetu i technologii informatycznych. Informatycy z wykształcenia, lecz co ważniejsze – także z zamiłowania. 3a.pl specjalizuje się w tworzeniu złożonych aplikacji internetowych – projektuje strony www, zaawansowane systemy CMS, systemy intranetowe i ekstranetowe oraz specjalizowane panele konfiguracyjne.

Smart-HR – doradzamy naszym Klientom w kwestiach dotyczących personelu firmy. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji z wykorzystaniem najskuteczniejszych metod pozyskania pracowników. Wspieramy naszych Klientów w zakresie doradztwa menedżerskiego oraz realizujemy dla nich inne projekty HR, jak np. oceny pracownicze, audyty a także wspieramy w zakresie dokumentacji kadrowo-płacowej, BHP i prawa-pracy.

Kilkanaście lat na rynku, ponad czterysta realizacji, kilkunastu pracowników i najważniejsze – zaufanie naszych klientów. Od 1998 roku biuro projektów Rafał Drobczyk zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie projektowania najwyższej jakości. Architektura potrzeb ..oto Twój i nasz punkt wyjścia. Od tego zaczynamy. Pomysły, potrzeby tych, którzy w danej przestrzeni żyją, pracują i tworzą.

Firma Limones powstała z pasji do prezentów. Trafiony gadżet reklamowy na długo zapadnie w naszej pamięci – tak samo jak osoba, od której go otrzymaliśmy. I to właśnie on może przyczynić się do tego, że gdy w przyszłości klient będzie miał do wyboru firmę nieznaną lub Państwa, zdecyduje się na Was. Ten prosty mechanizm pozwala nam dotrzeć czasem dalej, niż się tego spodziewamy.

partner_rd2

Projektmebel – meble i wnętrza biurowe. Nasze projekty powstają w odpowiedzi na potrzeby klientów. Potrafimy wykonać aranżację wnętrz tak, aby pomagała w sprawnym funkcjonowaniu firmy. Jednocześnie możemy dobrać tak materiały i kolory, aby pomóc budować dobrą markę twojej firmy. Jeżeli na blogu BiuroweInspiracje.pl znajdziesz coś inspirującego, my wiemy jak to wyprodukować.

Guest Systemy Informatyczne istnieje na rynku od 1999 roku. Zajmuje się szeroko pojętą informatyzacją. Oferuje również sprzęt komputerowy i oprogramowanie renomowanych producentów. Specjalizuje się w rozwiązaniach serwerowych, bezpieczeństwa informacji oraz systemów opartych na oprogramowaniu Microsoft.

Agenci – brokerzy wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych, Firm oraz Instytucji Bankowych i Finansowych. Główną misją firmy Silbrok jest: Pozyskiwanie dla naszych Zleceniodawców konkurencyjnej oferty i właściwy jej dobór pod kątem jakości i konkurencyjnej ceny. Umożliwia nam to pełna niezależność naszej Spółki od jakichkolwiek podmiotów.

Biznes z rekomendowanym partnerem po prostu wychodzi lepiej. Szybciej nawiązuje się współpracę, relacja jest dłuższa, trwalsza, pewniejsza i bardziej wiarygodna. Takie biznesy to najczęściej najlepsze biznesy jakie udaje się wspólnie zrealizować. 

MENU