Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Studio MOFORM specjalizuje się w kreacji identyfikacji wizualnej. Aby zbudować silną, spójną markę Klienta, współpracujemy w tym zakresie z solidnymi, sprawdzonymi partnerami biznesowymi. Wspierają nas również przedsiębiorcy prowadzący firmy z innych branż, których z pełnym zaufaniem chcemy polecić.

 

partner_doodlewolf

W Doodle Wolf zajmujemy się tworzeniem doodle video. To forma animacji, w której na białym tle widać dłoń rysującą kolejne obrazy. Badania na rynkach zagranicznych wykazują, że doodle video są 4 razy skuteczniejsze niż zwykłe video i aż o 800% bardziej angażujące niż słowo pisane. Dlaczego? To ludzka ciekawość – chcemy wiedzieć jak finalnie będzie wyglądał rysowany właśnie obraz. I następny. I… To co chcesz żeby Ci narysować?

partner_classic-group

Chcemy być managerami przyszłości, którzy dostrzegając potrzeby potrafią mieć pomysł na ich zaspakajanie. Grupa profesjonalistów, do której należą wykonawcy, producenci, bezpośredni importerzy ma nieograniczone możliwości, które dedykuje swoim partnerom biznesowym. Kompromis i dążenie do wspólnego celu daje nam szansę na sukces. Nim się dzielimy i on nas łączy…

partner_3apl

Zespół 3a.pl tworzą ludzie zafascynowani możliwościami Internetu i technologii informatycznych. Informatycy z wykształcenia, lecz co ważniejsze – także z zamiłowania. 3a.pl specjalizuje się w tworzeniu złożonych aplikacji internetowych – projektuje strony www, zaawansowane systemy CMS, systemy intranetowe i ekstranetowe oraz specjalizowane panele konfiguracyjne.

Smart-HR – doradzamy naszym Klientom w kwestiach dotyczących personelu firmy. Specjalizujemy się w prowadzeniu rekrutacji z wykorzystaniem najskuteczniejszych metod pozyskania pracowników. Wspieramy naszych Klientów w zakresie doradztwa menedżerskiego oraz realizujemy dla nich inne projekty HR, jak np. oceny pracownicze, audyty a także wspieramy w zakresie dokumentacji kadrowo-płacowej, BHP i prawa-pracy.

Biznes z rekomendowanym partnerem po prostu wychodzi lepiej. Szybciej nawiązuje się współpracę, relacja jest dłuższa, trwalsza, pewniejsza i bardziej wiarygodna. Takie biznesy to najczęściej najlepsze biznesy jakie udaje się wspólnie zrealizować. 

MENU