Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Kartki świąteczne dla firm – kolekcja MOLIA design

 

Przed Wielkanocą oferujemy

BIZNESOWE KARTY ŚWIĄTECZNE

naszej marki „MOLIA design”

Oferta obejmuje projekt i wykonanie technologią cięcia laserowego kart świątecznych o wym. 135 x 135 mm. Każda karta świąteczna posiada wkładkę z indywidualnym życzeniami i włożona jest w kopertę o wym. 140 x 140 mm. Wszystkie wzory oferujemy także wycinane w kartach formatu DL z kopertą DL w komplecie.

Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze  zgodnym z firmową kolorystyką Klienta. Na wkładce zostaną nadrukowane życzenia wg treści zaproponowanej  przez Klienta, jednakowe dla całego nakładu.

Biznesowa karta posiada wzór wielkanocny  oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Oferta nie obejmuje opracowania znaku firmowego, powinien on zostać dostarczony przez Klienta w postaci pliku wektorowego.

W ramach oferty dostępne są następujące wzory kart:


wzór 01 – pisklę w pisankach
wzór 02 – żonkile
wzór 03 – zając 3D
wzór 04 – trzy baranki
wzór 05 – wykluwam się
wzór 06 – pisanka wiosenna
wzór 07 – trzy zajączki
wzór 08 – jajko z barankiem
wzór 09 – bazie
wzór 10 – zajączek-pisanka
wzór 11 – trzy pisanki
wzór 12 – jajko na łące

Polecamy także indywidualne projekty graficzne wycinanych wzorów. Proponujemy m.in. stylizację logo na motyw świąteczny oraz dla kartek wysyłanych  przez osoby prywatne, zastąpienie logo firmy wyciętymi życzeniami „Wesołych Świąt”.

KONTAKT ws. wyceny i zamówień

Małgorzata Puszczało
Telefon: +48 505 067 616
E-mail: studio@moform.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej ze wzorami marki MOLIA design!

Usługi
BRANDING - budowa nowej marki
Projektowanie z zakresu corporate identity (komunikacja i identyfikacja wizualna). Wdrażamy systemy tożsamości wizualnej w poligrafii i mediach elektronicznych.
REBRANDING - odświeżenie wizerunku
Odświeżanie wizerunku firmy. Tworzymy projekty wspomagające komunikację wizualną firm, produktów i marek. Kreujemy również nowe marki istniejącej firmy.
SPÓJNY WIZERUNEK marki
Projekty graficzne spójne z systemem identyfikacji wizualnej marki. Tworzymy kolejne elementy CI, pamiętając o ich rozpoznawalności – spójności z wizerunkiem firmy.
Opinie klientów
Copyright © 2012 - 2017 Wykonanie strony
MENU