Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Category archive: MOLIA Kolekcja Boże Narodzenie

Ośnieżona bombka to wzór, który zachwyca bogactwem detali. Koronkowa kompozycja z różnorodnych płatków śniegu. Laserowi trochę czasu zajmuje cięcie, ale efekt jest tego warty, prawda?

Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

Wyjątkowy w formie projekt – choinka została tak wycięta, aby prezentowała się w formie trójwymiarowej. Ta kartka na pewno zwróci na siebie uwagę! A gdy dobierzemy kontrastowe kolory papieru okładki i wkładki, efekt murowany 🙂

Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

Ho, ho ho … przybywamy z prezentami! Ten wzór spodoba się nie tylko Waszym kontrahentom, ale także ich rodzinom a szczególnie dzieciom. Renifer ciągnący sanie z upominkami chwyta za serca i wywołuje uśmiech – gwarantujemy!

Biznesowe kartki świąteczne stanowią istotny wyraz pamięci, sygnał zainteresowania kontynuowaniem prowadzonych wspólnie działań, ale i nierzadko służą do okazania szacunku, podziękowań dla partnerów, z którymi na co dzień pracujesz. Pamiętajmy, że niezależnie od branży, w której działacie, kartka świadczy o stylu prowadzenia przez Was biznesu i jest niezwykłym nośnikiem reklamy.

Bożonarodzeniowa choinka stylizowana tradycyjnie – ornamentem z gwiazdek oraz zawijasów. Proponujemy wybór papieru na okładkę spośród piętnastu pięknych, perłowych kolorów.

Propozycja naprawdę wyjątkowa. Dla tych marek, których barwy firmowe to dwa kolory. Zamawiając kartkę, nie musicie wybierać, który kolor ma pojawić się jako okładka. Jeden z nich może być barwą kartki a drugi wieńca z gwiazd betlejemskich, dowiązanego do niej wstążeczką. Jako przykłady zestawienia zielono-czerwone i granatowo-złote. Dobry pomysł? 🙂

Sielsko, anielsko. Wzór dla marki prestiżowej, której klieci cenią elegancję, jakość i niepowtarzalność. Szczególnie pięknie się prezentuje wycięty z jednego z trzech odcieni złotego, perłowego papieru, którymi dysponujemy. Wysłanie kartki wykonanej z papieru, włożonej do koperty z naklejonym znaczkiem, z życzeniami wewnątrz własnoręcznie podpisanymi pokazuje klientom, że o nich pamiętamy i cenimy, jako wartościowych partnerów.

„Prezentowa choinka” to unikalny design dla artystów w swoim fachu! Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

Motyw fantastycznie się komponujący ze znakami firmowymi opartymi na kształcie koła. Kto posiada „okrągłe” logo?

Krajobraz ośnieżonego zimowego lasu budzi nostalgię … a zaprezentowany w postaci trójwymiarowej wyróżnia się! Biznesowa karta posiada wzór bożonarodzeniowy oraz logo firmy Klienta wycinane/grawerowane laserem. Kartki mogą zostać wykonane z kartonu w kolorze zgodnym z firmową kolorystyką Klienta.

Na specjalne zamówienie dostępna jest wersja wzoru z ręcznie wiązanymi wstążeczkami. A dlaczego warto zainwestować w produkty Molia Design? Jeden z powodów to „Wybór kolorystyki” – zgodnie z życzeniem Klienta zapewniamy zestawienia kolorystyczne, które będą odzwierciedlać standardowe barwy firmy. Czereśnia z limonką, kolor pustynnego piasku z głębią oceanu, czy wyrafinowana klasyka perłowej czerni i złota? Podejmujemy się każdego wyzwania, ponieważ wiemy, jak ważne jest zachowanie spójnego wizerunku firmy.

MENU