Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

 Oferta

MOFORM_kv

studio MOFORM – formuła dobrego wizerunku

Oferta studia MOFORM to budowa identyfikacji wizualnej firm oraz ich produktów. Zajmujemy się zapewnianiem rozpoznawalności marek. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu profesjonalnego, wyrazistego wizerunku. 

Aby wśród setek produktów i usług funkcjonujących na rynku marka naszego Klienta zyskała wysoką pozycję, wyróżniła się wśród konkurencji i zdobywała coraz szersze zaufanie, wdrażamy kreatywne i innowacyjne rozwiązania.

Doświadczenie i wiedza o tworzeniu wizerunku firm pozwala nam oferować usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Profesjonalna obsługa w studio MOFORM zaczyna się od pomocy Klientowi w wyborze optymalnego zakresu prac. Następnie przeprowadzamy go przez cały proces realizacji projektu, poświęcając na konsultacje tyle czasu, ile potrzebuje. Jesteśmy solidnym partnerem – efektem współpracy jest marka Klienta, która SIĘ WYRÓŻNIA. Identyfikacja wizualna to dziedzina, w której się specjalizujemy. Pracujemy terminowo, z zaangażowaniem i pasją!

Oferta studia MOFORM to opracowywanie elementów tożsamości wizualnej. Najczęściej tworzone wzorce w systemie identyfikacji wizualnej:

  • logo firmy,
  • kolorystyka firmowa,
  • typografia marki,
  • materiały firmowe,
  • materiały reklamowe,
  • oznakowanie wewnątrz firmy,
  • oznakowanie na zewnątrz firmy,
  • oznakowanie samochodów firmowych,
  • wzory ubioru pracowników.
BRANDING - budowa nowej marki
REBRANDING - odświeżenie wizerunku
SPÓJNY WIZERUNEK marki

Kreujemy nazwy firm i marek, slogany reklamowe. Oferujemy również copywriting – redakcję i korektę materiału tekstowego do materiałów reklamowych oraz na stronę internetową.

Studio MOFORM współpracuje z przedsiębiorcami, którzy cenią sobie dobry wizerunek swoje firmy. Pomagamy stworzyć język wizualny marki tak, by zachęcała klientów do kontaktu z przedstawicielem firmy. W procesie projektowym definiujemy idee, których nośnikiem ma być marka – ich następstwem jest strona wizualna logo i całej identyfikacji wizualnej. Zawsze tworzymy rozwojowy system identyfikacji wizualnej – system otwarty, posiadający możliwość elastycznego rozbudowania go wraz z rozwojem firmy.

Formuła dobrego wizerunku – zachowanie trzech ważnych aspektów tożsamości wizualnej: charakterystycznego wizerunku, jasnego przekazu komunikacyjnego oraz odróżniania się od konkurencji.

Istotą projektów studia MOFORM jest tworzenie języka komunikacji wizualnej pomiędzy marką a jej odbiorcą. Nie rysujemy ot tak po prostu estetycznych kompozycji graficznych – tworzymy przekaz wizualny spełniający określony wspólnie z Klientem CEL. Cel osiągamy poprzez kreatywne pomysły, innowacyjne rozwiązania i profesjonalne podejście do realizowanych przez nas projektów.

Zapraszamy do współpracy!

MENU