Gliwice ul. Saturna 1(+48) 505 067 616studio@moform.pl

Nasi klienci

Właśnie po raz kolejny korzystałam z usług Studia Moform – rewelacja. Grafiki nowoczesne, zawsze pomocni, obsługa fenomenalna – jak coś ma być na wczoraj, to jest na wczoraj !! więcej takich firm proszę !!

Rzemyk Travel

Karina Rzemyk-Orzełek, manager biura podróży

Pełen profesjonalizm i ekspresowe wykonanie. Czego sobie nie wymyślę, wszystko jest wykonane w ekspresowym tempie. Wszystkie projekty wykonane perfekcyjnie i z ogromną pomocą przy druku. Polecam każdemu, kto nie ma czasu na kopanie się ze „specjalistami”. Fantastyczna współpraca i z każdy kolejnym projektem rozumiemy się jeszcze lepiej.

Brow Henna Polska

Anna Kołodziejska, właścicielka

Bardzo profesjonalna i fachowa obsługa, niesamowite pomysły. Studio Moform bardzo szybko realizuje wszystkie zlecenia. Polecam!

MakaMaka s.c.

Jolanta Pasławska, Dyrektor Zarządzający

Bardzo dobra współpraca, szybko, profesjonalne i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim współpracę z Moform. Jeżeli cenisz bezpośredni kontakt i efektywne rozwiązania bez zbędnych formalności polecam tym bardziej 🙂

Glashaus Sp. z o.o.

Bartosz Podgórski, Prezes Zarządu

Współpracę ze studio MOFORM polecam z pełnym przekonaniem – ze względu na profesjonalizm, dbałość o szczegóły i dopasowywanie się do naszych potrzeb. Cenię też naszą współpracę za atmosferę pracy, kreatywność i terminowość realizacji projektów graficznych oraz ich druk zawsze na czas!

Top Support Sp. z o.o.

Tomasz Lemański, Prezes Zarządu

Profesjonalizm i perfekcja w każdym calu, fachowe doradztwo, fantastyczne pomysły i niesamowita kreatywność. Gorąco polecam!

mClassic Impresariat

Grażyna Miczka, właściciel

Polecam. Przed realizacją nasze potrzeby zostały dobrze zbadane, co przełożyło się na szybką i dobrą obsługę.

Łazienki Murlowscy

Tomasz Murlowski, współwłaściciel

Bardzo polecam współpracę z MoForm! Zawsze profesjonalnie, kreatywnie i na czas, a co najważniejsze babę jest pod uwagę zdanie klienta.

Teddy Eddie Sp. z o.o.

Ola Komada, prezes zarządu

Rzetelne podejście do pracy i klienta. Słowność, o co teraz tak ciężko! W dodatku dużo zmysłu i wyczucia. Auto Maniek Serwis, Auto Maniek Car Spa i Auto Maniek Home Datailing bardzo zadowoleni 🙂 Z ręką na sercu polecam!

Auto Maniek – car spa, serwis, home detailing

Sabina Mańkowska, współwłaścicielka

Przy współpracy z MOFORM dla nas (Wildcat School) bardzo cenne, prócz wszystkich cech wymienionych w opiniach wcześniejszych jest to, że odpowiedzialność za projekt nie kończy się w momencie zakończenia zlecenia. Wszystkie nasze późniejsze potrzeby są uwzględniane w sposób równie profesjonalny jak na początku współpracy.

Wildcat School, szkoła językowa

Marcin Grzyb, właściciel
MENU